0 0.00
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בתי ספר

פיתוח תוכן לימודי במאה ה-21 דורש חשיבה מתמדת על חיבור בין תוכן, מיומנות ומשמעות, וכל זאת כדי ליצור חוויית למידה משמעותית. מחלקת פיתוח התוכן בסולמות עוסקת בפיתוח כלים לציבור המורים והתלמידים ברוח זו.

מפירות המחלקה: ספרי לימוד (סדרת משניות בהירות, סדרת הלכות בהירות, סדרת מסע אל המשנה ועוד), פיתוח סביבות לימוד דיגיטליות במערכת class-e, סרטוני לימוד חווייתיים, השתלמויות למורים במשנה והלכה ועוד.

ספרי לימוד דיגיטליים

הספרים הדיגיטליים של סולמות בנויים על גבי פלטפורמת Class-E ומאפשרים למורים ולתלמידים למידה חווייתית. ניתן להקרין את הספר הדיגיטלי על הלוח בכיתה. על גבי הספר יש שכבות ידע אינטראקטיביות הכוללות משימות, חידות וסרטונים המעשירים את השיעור והופכים אותו לשיעור חווייתי עבור התלמידים. בנוסף, המורה יכול להקצות לתלמידים משימות לביצוע עצמי, ולצפות בביצועי התלמידים.

סרטון המחשה של השימוש בספרים הדיגיטליים
סרטון הסבר על אופן ההזמנה
כל הספרים שלנו מאושרים על ידי משרד החינוך וניתנים לרכישה באמצעות מכרז התוכן הדיגיטלי

ספרים בתקן מתקדם

ספרים בתקן בסיסי

השתלמויות למורים

מורים ומחנכים!

מעוניינים להכיר את שיטת הכאמד”ט מקרוב? רוצים להרחיב את ארגז הכלים שברשותכם להוראת המשנה? מוזמנים להצטרף להשתלמויות מקוונות לגילאי יסודי וחטיבת הביניים. ההשתלמויות מוכרות לאופק חדש ולעוז לתמורה.
לפרטים ולהשתלמויות נוספות כנסו לעמוד ההשתלמויות באתר סולמות.

השתלמויות

עמותת סולמות מפעילה מגוון השתלמויות.

ההשתלמויות של תשפ”ג סגורות להרשמה. הרשמה תפתח מחדש בתשרי תשפ”ד.
כל ההשתלמויות שלנו מזכות בגמול של 30 שעות, ומוכרות הן ל”אופק חדש” והן ל”עוז לתמורה”. ההשתלמויות מקוונות וניתן לעשות אותן בכל מקום וזמן שנוח למשתלם.

ההשתלמויות של שנת תשפ”ג סגורות להרשמה. הרשמה תפתח מחדש בתשרי תשפ”ד.

שיטת הכאמד"ט

כאמד”ט הוא כלי שפותח עבור הבנת מבנה משנה הלכתית, מה שמסייע ואף חיוני להבנת המשנה. הרעיון הוא להנחיל לתלמידים כלי טכני זה כדי שיתמודדו באופן עצמאי עם לימוד משנה אף ללא תיווך המורה.

מה זה כאמד"ט?

לכל משפט במשנה יש תפקיד. אם נדע לזהות בעצמנו מהו התפקיד של כל משפט, נוכל להבין את המשנה בעצמנו בקלות רבה יותר.
את התפקיד של כל משפט ניתן לזהות בעזרת מילות המפתח – 

כאמד"ט

תרשים כאמד"ט

לאחר שזיהינו מה התפקיד של כל משנה – אנו מציגים את המשנה בתרשים הכאמד”ט.
התרשים עוזר לנו להבין במהירות מה היחס בין המשפטים השונים במשנה, וכן עוזר לנו לסדר את פרטי המשנה בראש בצורה נוחה וידידותית.

סרטון הסבר על שיטת כאמד"ט
0
    0
    הספרים שלך
    סל שלך ריקחזרה לחנות
      חישוב המשלוח