נוער וילדים

רצים למשנה

לאן אתם רצים?
ימי החופש מעמידים אתגר גדול למשפחה, שעות הפנאי הרבות והעדר המסגרת יוצרים מצב של שחרור וחופש ללא תוכן ומשמעות. אל חלל זה הקמנו את פרויקט רצים למשנה המאפשר לכל לומד לחוות למידה משמעותית בימי החופש.

כיצד זה עובד?

באמצעות סרטונים קצרים בני 5-10 דקות אנו מעבירים את הלומד חוויה למידה משמעותית בשיטת ‘הכאמד”ט’. בסיום הסרטון אנו מציגים ללומד חידות ומשימות הבאות להעמיק ולהשריש את הידע הנלמד בסרטון.

רצים להלכה

באמצעות סיטואציות מן החיים 

לומדים הלכה בצורה בהירה ומשמעותית פסקי הלכה בסדרת רצים להלכה מבוססים על קיצור שולחן ערוך מקור חיים לתלמידים 

הסרטונים מותאמים לתוכנית הלימודים – הלכות בהירות

תורהנוער

מיזם תורהנוער מבית היוצר של סולמות הוקם כדי לבנות קומה נוספת ביחס של בני הנוער לתורה, לאפשר לימוד מחבר וחוויתי מתוך הזדהות וחיבור מבלי לוותר על לימוד התורה לשמה בצורה עמוקה ומשמעותית.

איך זה עובד?

אנו בתורהנוער מאתרים בני נוער מובילים ברחבי הארץ ומגייסים אותם להובלת המיזם במקום מגוריהם. יחד עם הרכזים אנו מגבשים צוות מגוון של בני נוער ומכאן הכדור בידיים שלהם. בית המדרש מנוהל על ידם עם המשתמע מכך: בני הנוער דואגים בעצמם לתיאום עם המרצים, תפעול שוטף של המשימות השונות, שיווק המיזם ופרסומו באופן תדיר. רשת תורהנוער מספקת לבתי המדרש ליווי מתמיד, ומגוון שירותים ללא עלות: עיצוב גרפי שוטף, ניהול חשבונות, יצירת תוכן ייעודי, הפקת אירועים רשתיים, הכשרות לרכזים ולצוותים ועוד.

0
    0
    הספרים שלך
    סל שלך ריקחזרה לחנות
      חישוב המשלוח